XPG GAMMIX S70

Radek Nimal - Tuesday, 22 September 2020, 15:13

Zaledwie przed paroma dniami informowaliśmy o nowym napędzie dla graczy GAMMIX S50 od XPG a tu firma już prezentuje nam kolejny, znacznie szybszy nośnik - GAMMIX S70.

Ponownie mamy do czynienia z kartą M.2 2280 z nową, szybszą wersją interfejsu NVMe. GAMMIX S70 komunikuje się z komputerem przez PCIe 4.0 x4 z implementacją protokołu NVMe w najnowszym wcieleniu 1.4. Osiąga przy tym znacznie wyższe prędkości transferów - robiące wrażenie 7 400 MBps przy odczycie i 6 400 MBps przy zapisie danych. Do tego technologia Dynamic SLC cache przyspieszająca najczęstsze operacje na plikach.

Za poprawność danych odpowiada niskopoziomowa korekcja LDPC oraz ochrona E2E. Za bezpieczeństwo - szyfrowanie AES z kluczem 256-bitów. Miejsca na nośnikach na pewno nie zabraknie - mimo niewielkich rozmiarów fizycznych nośniki oferują do wyboru 1 TB lub 2 TB przestrzeni. Wszystko to objęte pięcioletnim okresem ochrony gwarancyjnej.

Źródło: XPG

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.