Darmowy plan Qfiling

Radek Nimal - Tuesday, 22 September 2020, 13:51

W odpowiedzi na liczne zapytania od swoich klientów firma QNAP udostępniła darmową wersję planu subskrypcji dla Qfiling 3.0.
Oczywiście darmowa wersja jest ograniczona względem pełnej, ale dla wielu odbiorców, szczególnie z rynku SOHO, wprowadzone ograniczenia w zupełności wystarczą. W darmowej wersji planu Qfiling 3.0 można uruchomić do ośmiu zadań zarówno jednorazowych jak i planowanych oraz przepisów. Płatny plan Premium także ma ograniczenia - w tym przypadku za 10 USD miesięcznie otrzymujemy możliwość uruchomienia 100 zadań. Jeżeli i to jest za mało, można skontaktować się z firmą QNAP i stworzyć plan abonamentowy dostosowany do własnych potrzeb.

Aplikacja Qfiling służy do automatyzacji kategoryzacji plików przechowywanych w posiadanym magazynie na podstawie zdefiniowanych przez użytkownika reguł. Pozwala na indeksowanie przy wykorzystaniu automatycznie nadawanych atrybutów zamiast ręcznego, czasochłonnego oznaczania plików. W przypadku rozległych magazynów podzielonych na wiele katalogów pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Źródło: QNAP

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.