Urządzenie przechwytujące Elgato

Radek Nimal - Sunday, 23 February 2020, 22:05

Fani streamingu gier często muszą sięgać po niestandardowe rozwiązania, by móc udostępniać nagrania. Elgato przedstawiło nowy model zewnętrznego urządzenia przechwytującego 4K60 S+.
Jest to najwyższy dostępny model w ofercie urządzeń przechwytujących Elgato. Oprócz złącza USB 3.0 pozwalającego właśnie na wspomniany live streaming dowolnej aktywności komputera urządzenie posiada slot na karty SD umożliwiający zapis lokalnej kopii materiału.


Zgodnie ze swoją nazwą 4K60 S+ pozwala na zapis materiału 4K przy 60 FPS włącznie z HDR10. Wbudowane sprzętowe kodowanie HEVC pozwala na zapis plików o stosunkowo małej wielkości, jak na oferowaną rozdzielczość i jakość. Szybkie podzespołu zapewniają zero lagów i płynność zapisu danych.


Urządzenie pozwala na zapis 7 godzin materiału 4K HDR na karcie SD 256 GB. Na przednim panelu znajdziemy przycisk aktywujący zapis kopii lokalnej na SD. Z tyłu dwa porty USB-C – jeden do streaming prze komputer, drugi do zasilania – oraz dwa HDMI – wejście i wyjście. W zestawie producent dołącza dwa USB (USB-A do USB-C), kabel HDMI i zasilacz z 4 wymiennymi końcówkami do gniazdek na całym świecie. Urządzenie ma wymiary 142 x 111 x 32 mm i waży 345 gramów.


Źródło: Elgato

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.