Zewnętrzny dysk Silicon Power

Radek Nimal - Sunday, 23 February 2020, 22:17

Dlaczego Stream S07 wygląda jak kamień? Według producenta, firmy Silicon Power, jest tak samo trwały.
Stream S07 to nowy, zewnętrzny, klasyczny dysk twardy 3,5-cala. Zależnie od wybranej opcji oferuje pojemność 3 TB, 4 TB, 6 TB lub nawet 8 TB. Ma wymiary 171 x 113,6 x 34,9 mm i waży, zależnie od pojemności od 681 do 941 gramów.


Choć czarna obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego, to wygląda jak kamień. Ukośne pęknięcie nie jest przypadkowe. Szczelina zapewnia wentylację dla napędu. Dodatkowo właśnie w niej ukryto niebieską diodę pokazującą status pracy napędu.


Napęd przewidziano jako miejsce wykonywania kopii bezpieczeństwa – czy to danych z komputera osobistego, czy zapisu materiału multimedialnego ze Smart TV. HDD posiada interfejs USB 3.2 pierwszej generacji (kompatybilne wstecznie z USB 3.1, 3.0 oraz 2.0) ze złączem USB typu A.


Zakres temperatur pracy dysku to od +5°C do +45°C a przechowywania od -40°C do +70°C. Producent objął napęd trzyletnią ochroną gwarancyjną.


Źródło: Silicon Power

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.