SSD z czytnikiem odcisków palców – Samsung T7

Radek Nimal - Monday, 20 January 2020, 23:31

Samsung T7 Touch to zewnętrzny napęd SSD z zabezpieczeniem biometrycznym w postaci czytnika odcisków palców. Bu dostać się do danych na nim zapisanych trzeba dotknąć sensor – proste i skuteczne zabezpieczenie.
W dodatku tak odblokowany dostęp okaże się bardzo szybki – napęd posiada złącze USB-C generacji 3.2. Pozwala na transfery na poziomie 1 050 MBps przy odczycie i doskonałe 1 000 MBps przy zapisie danych.


Dzięki takim osiągom napęd T7 Touch doskonale sprawdzi się w rękach kamerzystów i fotografów pracujących już w terenie z plikami 4K i 8K. Tak znakomite prędkości transferów są możliwe dzięki niewykorzystaniu napędów NVMe wewnątrz obudowy T7 Touch.


Urządzenie oferuje sprzętowe szyfrowanie AES-256 bitów. Dzięki wbudowaniu czytnika biometrycznego w napęd zabezpieczenie danych nie jest zależne od samego komputera, co znakomicie podnosi uniwersalność wykorzystania T7 Touch jako przenośnego magazynu danych.


Dostępne są pojemności 500 GB, 1 TB oraz 2 TB. Ceny wynoszą odpowiednio 129,99 USD, 229,99 USD oraz 399,99 USD. Samsung T7 Touch jet już dostępny w handlu w 30 krajach. Dostępność globalna planowana jest na drugi kwartał bieżącego roku.


Źródło: Samsung

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.