Podświetlany przenośny dysk ADATA SE770G RGB

Radek Nimal - Friday, 06 November 2020, 23:02

Szybki i prezentujący się imponująco - taki właśnie jest ADATA SE770G RGB, czyli najnowszy przenośny napęd SSD od ADATA. Urządzenie nie dość, że oferuje znakomite transfery, to jeszcze w czasie pracy połyskuje kolorowym światłem.
Co prawda nie każdy lubi błyskotki, ale nowy napęd SSD ADATA przypadnie na pewno do gustu miłośnikom kolorowego oświetlenia komputerowych podzespołów. Kto w końcu powiedział, że tylko wewnętrzne urządzenia mogą jarzyć się barwami?

Zewnętrzny, podłączany przez USB-C typu 3.2, napęd SE770G posiada wzór sześcianów na obudowie, które po podłączeniu do komputera są kolorowo podświetlane. Ale to nie koniec zalet napędu. Urządzenie jest też piekielnie szybkie. Transfery osiągane przez SSD to 1 000 MBps przy odczycie danych i 800 MBps przy ich zapisie. Oznacza to, że 10 GB plik video 4K przetransferuje w 20 sekund. Dostępne mają być na początku modele oferujące 512 GB oraz 1 TB miejsca na dane.

Takie osiągi mogą nie tylko przydać się osobom posiadającym bibliotekę video lub pracującym na materiałach multimedialnych w wysokich rozdzielczościach. Nowoczesne gry również wymagają dużych przestrzeni i oczywiście wysokich transferów z nośników. Nowy napęd ADATA jest tym ciekawszą propozycją dla graczy, że oferuje zgodność z popularnymi konsolami do gier.

Producent wspiera urządzenie 3-letnią ochroną gwarancyjną. Napęd będzie dostępny w handlu od grudnia. Wtedy też poznamy ostatecznie szczegóły specyfikacji i ceny poszczególnych wersji pojemnościowych.

Źródło: ADATA

Tagi: , , , , , , , , ,

Komentarze (1)
  1. fbhcdfb pisze:

    Czemu naped ? W napedzie zwykle jest jakis silnik ktory cos napedza.
    Nosnik lub pamiec powinno byc …

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.