Konferencje przez NAS QNAP

Radek Nimal - Tuesday, 11 February 2020, 15:02

W sklepie z aplikacjami QNAP pojawiła się kolejna nowość – KoiMeeter Smart Video Conferencing Solution – rozwiązanie do prowadzenia videokonferencji przez sieć z wieloma udogodnieniami.

Pakiet KioMeeter obejmuje nie tylko samą możliwość streamingu z zapisem, ale również prowadzenie równoległych połączeń głosowych, ich zapis, transkrypcje głosu do tekstu a nawet tłumaczenie symultaniczne. By z tego wszystkiego korzystać wystarczy serwer NAS podłączyć przez HDMI do wyświetlacza/telewizora a kamerę i mikrofon przez USB. Dodatkowo obsługiwane są też rozwiązania Bluetooth. (W tablicy kompatybilności znajdziemy profesjonalne produkty marki Jabra oraz wybrane kamery Logitech.)

By skorzystać z oprogramowania wystarczy je pobrać ze sklepu QNAP App Center. Dostępna jest darmowa, podstawowa wersja. Za dodatkowe, zaawansowane możliwości trzeba zapłacić wykupując licencję.

Źródło: QNAP

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.