SK Hynix P31 Gold i Platinum

Radek Nimal - Sunday, 19 January 2020, 23:10

SK Hynix zapowiedział nowe napędy półprzewodnikowe Gold P31 i Platinum P31 ze złączem PCIe. Dołączą one do obecnego już Gold S31 z SATA.
Urządzenia występują w postaci kart M.2 z interfejsem PCIe NVMe. Bazują na 128-warstwowych kościach 4D NAND flash i kontrolerach własnej produkcji SK Hynix. Osiągane prędkości transferów wynoszą 3 500 MBps przy odczycie i 3 200 MBps przy zapisie danych. Pozwala to na budowę wydajnych maszyn dla graczy przy profesjonalistów zajmujących się obróbką multimediów.Napędy są rozwinięciem linii Gold S31 (dolne zdjęcie). Napędy S31 oferowane są w postaci urządzeń 2,5-cala z interfejsem SATA III 6 Gbps. S31 jest już dostępny na rynku, Gold P31 dołączy w najbliższym czasie przed premierą najwydajniejszego przedstawiciela nowej rodziny Platinum P31.


Źródło: SK Hynix

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.