Panasonic/MEI zakończyła produkcje nośników Blu-Ray

czary2mary - Saturday, 23 September 2023, 09:17

Grupa Panasonic/MEI zakończyła w 2 kwartale 2023 produkcję i dystrybucje wszystkich nośników nagrywalnych Blu-ray (BD-R/RE,BD-R/RE DL) .
Firma motywuje to znacznym i stałym spadkiem sprzedaży nie rokującymi stałymi zyskami. Firma wprowadziła na rynek nośniki BD w 2006 roku.

https://www.yomiuri.co.jp/economy/20230124-OYT1T50249/

 

Tagi:

Komentarze (2)
  1. Photopolis pisze:

    Świetny artykuł. Naprawdę dobrze napisane. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale często tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem. Będę polecał to miejsce i regularnie wpadał, by poczytać nowe rzeczy.

  2. PiT pisze:

    nie dziwie sie plyty Panasonica naleza do jednych z najdrozszych, sam nie raz chcialem kupic ale Maxwell tamszy byl i rowniez produkowany w Japonii, pewno reszta podniesie ceny, powoli rynek producentow nosnikow sie kurczy az niedlugo pewno zniknie calkowicie, szkoda tylko ze przez taki dlugi czas nic nie wymyslono lepszego i pojemniejszego, bo nie wieze ze sie nie da 😉

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.