Moduły VTrak J5000 do serwerów

Radek Nimal - Wednesday, 09 September 2015, 19:11

Na polski rynek trafiła właśnie nowa seria modułów JBOD SAS/SATA przeznaczonych do zwiększania pamięci masowych wykorzystywanych w serwerach. Urządzenia VTrak J5000 produkowane są przez PROMISE Technology.

ProductBanner_VTrakJ5000_1200x260-800x173Nowe moduły mogą znaleźć zastosowanie w serwerach aplikacji chmurowych, bazach danych i innych, wymagających środowiskach. Administratorzy mogą wykorzystywać zarówno szybkie napędy SSD jak i pojemne HDD. VTrak J5000 zapewnia kompatybilność i z napędami SAS i SATA 6 Gbps, jak i nowymi 12 Gbps.

Każdy moduł wejścia/wyjścia oferuje łączną prędkość ponad 19 Gbps. Są one kompatybilne z macierzami RAID i kontrolerami HBA. Każdy element posiada po 4 porty SAS 12 Gbps. Możliwe jest łączenie do 9 półek JBOD SAS. Modułowa konstrukcja ułatwia serwisowanie a raporty dla administratorów przygotowywane są w przejrzystym formacie html.

Źródło: Alstor

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.