Konferencje przez KoiMeeter na NASach QNAP

Radek Nimal - Thursday, 12 March 2020, 13:41

Przed miesiącem informowaliśmy o nowej aplikacji w QNAP App Store – KoiMeeter umożliwiającej prowadzenie videokonferencji. Prododucent podaje kolejne informacje na temat udostępnianych poprzez apliakcję na serwerach możliwościach.

Wraz z popularyzowaniem się pracy zdalnej oraz coraz częstszym występowaniem zjawisk utrudniających podróże biznesowe, w ostatnim czasie szybko rośnie zapotrzebowanie na niezawodne rozwiązania do zdalnej komunikacji. Z myślą o takich zastosowaniach firma QNAP zaoferowała KoiMeeter – darmowy, inteligentny system wideokonferencyjny dla urządzeń QNAP NAS.

Oprogramowanie to jest kompatybilne z dużą liczbą NASów firmy i oferuje kompletny zestaw funkcji niezbędnych pracownikom zdalnym lub przebywającym w podróży do wygodnego komunikowania się ze współpracownikami. Będą one również świetnym rozwiązaniem dla osób, które z powodu ograniczeń np. w ruchu lotniczym nie są w stanie dotrzeć na umówione spotkanie lub konferencję.

KoiMeeter może zostać zainstalowany na urządzeniu QNAP NAS z wyjściem HDMI – po podłączeniu kompatybilnej kamery oraz mikrofonu otrzymujemy kompletny system wideokonferencyjny. Darmowa wersja aplikacji umożliwia prowadzenie rozmów pomiędzy różnymi platformami komunikacyjnymi (np. Avaya SIP) i oferuje możliwość poprowadzenia bez opłat 30-minutowej prezentacji do dwóch odbiorców. Użytkownicy biznesowi mogą wykupić licencję na KoiMeeter i korzystać z dodatkowych funkcji (w tym transkrypcji audio, tłumaczenia w czasie rzeczywistym czy rejestrowania konferencji).

Źródło: QNAP@YouTube

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.