Karty Transcend SD UHS-II U3

Radek Nimal - Wednesday, 09 September 2015, 19:43

Do najbardziej wymagających zastosowań Transcend przygotował nowe karty pamięci SDHC i SDXC zgodne ze standardem UHS-II U3.

transcend_uhs-ii_u3_sd_cardsZapewniają one transfery na poziomie aż 285 MBps przy odczycie i 180 MBps przy zapisie. Korzystają z wytrzymałych pamięci typu MLC NAND flash, dzięki czemu zapewniają długowieczność i niezmienność parametrów pracy w czasie.

Zgodność ze standardem UHS-II U3 oznacza, że użytkownik może bez obaw wykorzystywać je do nagrywania materiału 4K lub 3D bezpośrednio na nośniku. Prędkość docenią również fotograficy wykonujący seryjne zdjęcia w formacie RAW. Późniejszy odczyt zapisanych danych będzie odbywać się bardzo szybko.

Karty posiadają wbudowaną korekcję ECC. Wytrzymują temperatury od -25°C do +85°C. Są odporne na działanie wody, promieni rentgena i wstrząsy. Nośniki występują w pojemnościach 32 GB (w cenie 59 USD) oraz 64 GB (109 USD).

Źródło: Transcend

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.