ADATA SE760

Radek Nimal - Tuesday, 25 February 2020, 14:55

Firma ADATA Technology przedstawiła nowy, zewnętrzny napęd SSD SE760 oferujący transfery aż 1 000 MBps.





Urządzenie z komputerem łączy się poprzez USB 3.2 drugiej generacji ze złączem USB-C. Zapewnia transfery na poziomie do 1 000 MBps. Pojemność wynosi, zależnie od wybranej opcji, 256 GB, 512 GB lub nawet 1 TB. Wymiary zewnętrzne przy tym to 122,2 x 44 x 14 mm, waga – 95 gramów.

Obudowa została wykonana ze szczotkowanego metalu, dzięki czemu napęd nie będzie „zbierał odcisków palców”. Do wyboru jest opcja czarna lub tytanowa.

Producent do napędu dołącza kable USB-C – USB-A oraz USB-C – USB-C. W celu podłączenia do smartfona lub tabletu z microUSB trzeba samemu zaopatrzyć się we właściwą przejściówkę. Podobnie w celu podłączenia do USB 2.0 – potrzebny będzie kabel typu Y, gdyż USB 2.0 nie zapewni odpowiedniego dla pracy dysku zasilania. Producent objął SE760 trzyletnią ochroną gwarancyjną.

Źródło: ADATA

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.