TEAMGROUP T-FORCE VULCAN G

Radek Nimal - Friday, 14 August 2020, 15:36

TEAMGROUP T-FORCE VULCAN G – ta wykrzyczana, czyli w całości pisana wersalikami, nazwa odnosi się do nowego napędy SSD dedykowanego graczom.

Wykonane w standardzie 2,5-cala urządzenie posiada standardowy interfejs SATA III 6 Gbps. Oferuje zatem równie standardowe jak na dzień dzisiejszy prędkości – 550 MBps przy odczycie danych i 500 MBps przy ich zapisie. Urządzenie bazuje na kościach 3D NAND flash w ilości 512 GB lub 1 TB zależnie od wybranej wersji.

Za przyspieszanie codziennych zadań odpowiada zaimplementowana technologia SLC caching. Optymalizację i wykonywanie obciążających operacji w wolnym dla napędu czasie zapewnia obsługa komend TRIM. Za bezpieczeństwo danych – wbudowana korekcja ECC a za wydłużenie czasu życia napędu równoważenie obciążenia komórek wear-leveling. Oczywiście na monitoring bieżącego stanu pozwala implementacja SMART.

Wygląd urządzenia spodoba się minimalistom – gładka czarna obudowa z logiem i napisem Vulcan G. Z drugiej strony większość użytkowników nie ogląda nigdy napędu po umieszczeniu do w dedykowanej zatoce.

Źródło: TEAMGROUP

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.