Synology SA3600

Radek Nimal - Tuesday, 21 January 2020, 22:11

Synology przedstawiła nowy serwer NAS. SA3600 oferuje niesamowitą skalowalność do przestrzeni licznej w petabajtach.
Urządzenie przeznaczone jest do montażu w szafach serwerowych. Posiada sam w sobie 12 zatok na dyski 2,5- lub 3,5-cala i możliwość współpracy ze stacjami rozszerzeń. Zależnie od potrzeb można podłączyć do siedmiu stacji RX1217sas lub RX2417sas. Dzięki temu można, w maksymalnie rozbudowanym scenariuszu, uzyskać pojemność surową 1 536 TB, czyli około 1,5 PB (na 180 dyskach).


By wydajnie obsłużyć taką przestrzeń zastosowano dwunastordzeniowy procesor Intel Xeon. Obsługiwane są napędy SAS i SATA. Za połączenie z siecią odpowiada karta 10 GbE posiadająca 2 porty 10 GbE i 4 porty 1 GbE. Dodatkowo w serwerze znajduje się miejsce na dwie karty PCIe 3.0, co pozwala na dokładanie kolejnych kart sieciowych w razie takiej potrzeby. Oczywiście serwer jest gotowy na wirtualizację – posiada certyfikaty VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer oraz OpenStack Cinder.


Źródło: Synology

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.