Serwerowe SSD Kingston 7,68 TB

Radek Nimal - Tuesday, 26 May 2020, 22:11

W rodzinie napędów Kingston Data Center dedykowanych do stosowania w serwerach pojawiły się w różnych seriach modele o pojemności 7,68 TB. Już teraz nowe, pojemniejsze SSD znajdziemy w modelach DC500R i DC450R a w przyszłym miesiącu dołączy kolejny – szybki DC1000M.
Data Center 500R (DC500R) oraz 450R (DC450R) to modele 2,5-cala SATA III 6 Gbps. Pierwszy z nich zapewnia wysoką responsywność dzięki krótkim czasom opóźnień, przez co idealnie sprawdzi się w wirtualizacji czy stosowaniu jako magazyn danych w serwerach webowych. Drugi, czyli DC450R dedykowany jest wszędzie tam, gdzie istnieje wysokie obciążenie licznymi operacjami odczytu danych – np. w serwerach streamingujących.


DC1000M, który w pojemności 7,68 TB zadebiutuje w przyszłym miesiącu, wykonany jest w standardzie U.2. Zamknięty w obudowie 2,5-cala wyposażony został w szybki interfejs PCIe NVMe. Dodatkowo posiada układy PLP chroniące przez skutkami zaniku zasilania oraz monitoring telemetryczny dla zdalnego podglądu stanu napędu.


Źródło: Kingston

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.