Profesjonalne dyski Seagate 8 TB

Radek Nimal - Friday, 04 September 2015, 15:39

W swoich liniach dysków skierowanych na rynek profesjonalnych Seagate dodał modele 8 TB. Rozszerzają one ofertę napędów Seagate Enterprise Capacity 3,5 HDD, Seagate Enterprise NAS HDD oraz Seagate Kinetic HDD.

Seagate-Kinetic-HDD-8-TBNowe napędy skierowane są na rynki korporacyjny oraz średniego biznesu. Oferują najwyższą dostępną dziś w takich produktach pojemność. Pozwalają na rozbudowę posiadanych zasobów pamięci masowej. Decydując się na zastąpienie dotychczas wykorzystywanych HDD nowymi, 8 TB, nie tylko możemy uzyskać większą pojemność surową, ale również ograniczyć znacznie zużycie energii i miejsce potrzebne na serwery.

Seria napędów Enterprise Capacity 3,5 HDD przeznaczona jest do typowych zastosowań serwerowych, gdzie ważna jest przede wszystkim pojemność. Enterprise NAS HDD pozwalają na ciągłe operacje zapisu i odczytu, dzięki czemu sprawdzą się w serwerach pracujących jako stacje monitoringu i służących jako miejsce wykonywania kopii zapasowych. Kinetic HDD to przede wszystkim rozwiązania dla chmur i centrów danych, gdzie wymagana jest wytrzymałość na intensywne operacje dostępu do danych.

Źródło: Seagate

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.