Nowoczesny backup według ASUSTOR

Radek Nimal - Saturday, 29 February 2020, 22:13

Dla posiadaczy NASów marki ASUSTOR producent ten przygotował dwie nowe aplikacje do wykonywania kopii bezpieczeństwa z i do chmur magazynującychDataSync Center oraz Cloud Backup Center.
DataSync Center to aplikacja pozwalająca na łatwą synchronizację wielu backupów z chmur. Obsługuje nie tylko kopie lokalne, ale także popularne publiczne serwisy chmurowe, jak Google Drive, Dropbox, OneDrive czy EZ Sync NAS (i inne). Dzięki tej aplikacji można mieć pewność, że dane na serwerze NAS i w publicznej chmurze zawsze są zaktualizowane i chronione przed awariami. DataSync Center pozwala na ustawienie kopii bezpieczeństwa aktualizowanej w czasie rzeczywistym lub według kalendarza. Synchronizacja może być jedno- lub dwukierunkowa a całość można szyfrować w razie potrzeby.


Jeżeli możliwości oferowane przez DataSync Center okażą się za małe, jeżeli trzeba skorzystać z chmur komercyjnych, profesjonalnych – z pomocą śpieszy Cloud Backup Center. Obsługiwanych jest wiele serwisów takich jak Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Storage czy Alibaba Cloud i inne. Oprócz możliwości DataSync Center przeniesionych na chmury profesjonalne dodatkowo istnieje możliwość szybkiego przywracania kluczowych plików czy też backupowania uwarunkowanego zadaniami. Całość jest oczywiście szyfrowana.


Źródło: ASUSTOR

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.