Zewnętrzny SC685 od ADATA

Radek Nimal - Saturday, 23 November 2019, 22:22

Poszukujący zewnętrznego, wydajnego SSD zainteresują się nowym modelem zaprezentowanym przez ADATA – SC685 ze złączem USB-C.
Niewielkie urządzenie o wymiarach zbliżonych do karty kredytowej ma zaledwie 9,5 mm grubości i waży 35 gramów. Oferuje przy tym pojemności od 250 GB przez 500 GB i 1 TB po aż 2 TB. Prędkości też zadowolą użytkowników – według producenta napędy są 6,6 razy szybsze od typowych zewnętrznych HDD, co przekłada się na kopiowanie 10 GB, np. filmu 4K, w 20 sekund.


Napęd posiada interfejs USB 3.2 drugiej generacji ze złączem USB typu C. W komplecie nabywca otrzymuje kable USB-C oraz USB typu A. Dzięki temu napęd można bez problemu podłączyć do praktycznie dowolnego komputera z Windows, Mac OS lub Linux oraz do urządzeń mobilnych z Androidem. ADATA objęła napęd SC685 trzyletnim okresem ochrony gwarancyjnej.


Źródło: ADATA

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.