Walentynkowe pendrivy GOODRAM

Radek Nimal - Friday, 29 January 2021, 23:36

Polski producent pamięci komputerowych oraz flash GOODRAM prezentuje limitowane wersje pamięci USB dedykowane na święto zakochanych – UUN VALENTINE oraz UME VALENTINE. Posiadają one także okolicznościowe opakowanie.
Prawie każdego roku firma GOODRAM przygotowuje limitowany produkt z okazji Walentynek. W tym roku nie będzie wyjątku. Dedykowane USB to w rzeczywistości flagowe produkty marki – znane konsumentom USB 2.0 – UUN2 oraz UME2, jednak w wersji przygotowanej specjalnie na potrzeby święta zakochanych.

UUN VALENTINE to pendrive, który charakteryzuje się niewielkim rozmiarem. Bazuje on na technologii Chip-On-Board, zamkniętej w stalowej obudowie. Konstrukcja obudowy pozwala na przypięcie pendrive’a do kluczy lub breloka. Brak zatyczki zaś jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, obawiających się o ruchome elementy gadżetów, które łatwo zgubić. Posiada interfejs USB 2.0. Jego pojemności wynoszą od 8 GB do aż 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 20 MB/s i zapisu do 5 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME2 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.

UME VALENTINE to trzecia odsłona bardzo popularnej serii UME (UME oraz UME Eco Friendly). Biała obudowa z wyraźnym, walentynkowym nadrukiem sprawia, że pendrive staje się miłym dla oka gadżetem każdej zakochanej w sobie pary. Zatyczka z antypoślizgowym wzorem ułatwia otwieranie złącza. Idealnie dopasowana do obudowy może zostać bez problemu zaczepiona na drugim końcu obudowy, dzięki czemu się nie zgubi. W urządzeniach tych zastosowano interfejs USB 3.0. Dostępne są pojemności od 16 GB do 64 GB. Produkt wyróżnia obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, która ulega rozkładowi w warunkach kompostowych.

Źródło: GOODRAM

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.