Team Group DELTA S TUF

Radek Nimal - Wednesday, 24 June 2020, 23:10

Wspólnie z ASUS firma Team Group przygotowała dedykowany dla graczy napęd SSD DELTA S TUF Gaming Alliance RGB.
Zgodnie z nazwą urządzenie wyróżnia się kolorowym, dostosowywalnym podświetleniem. Z pewnością zainteresuje więc posiadaczy przezroczystych obudów komputerowych. Stosunek całości powierzchni napędu do podświetlonej jego części wynosi aż 5:3, co stanowi na chwilę obecną rekord w branży. Możliwość regulacji koloru obejmuje 16,8 miliona barw. Posiadacze płyt głównych ASUS z regulacją podświetlania mogą zsynchronizować barwę światła płyty i napędu.


Sam napęd wykonany jest w standardzie 2,5-cala o wysokości 9,5 mm. Oznacza to, że nie zmieści się on w większości ultrabooków, gdyż zwykle posiadają one kieszeń dla napędów 7 mm. Jednak podświetlany napęd zwykle nie jest wybierany przez posiadaczy ultrabooków, a komputerów stacjonarnych. DELTA S TUF RGB posiada interfejs SATA III 6 Gbps i oferuje transfery do 560 MBps. Dostępne pojemności sięgają maksymalnie 1 TB. Obsługuje monitoring SMART oraz komendy TRIM. Producent objął urządzenie trzyletnim okresem ochrony.


Źródło: Team Group

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.