SSD dla graczy od Team Group

Radek Nimal - Tuesday, 23 June 2020, 22:48

Wspólnie z ASUS TUF Gaming Alliance tajwańska firma Team Group przedstawiła nowy, dedykowany dla graczy, napęd SSD CARDEA II.
Urządzenie w postaci karty M.2 PCIe NVMe już na pierwszy rzut oka wyróżnia się potężnym radiatorem. Wydajny układ chłodzenia ma zapewnić stabilną pracę nawet przy wysokim obciążeniu. Warto jednak zwrócić uwagę przed zakupem, czy owo chłodzenie zmieści się w posiadanym sprzęcie nie kolidując z sąsiednimi podzespołami.


Karta wykonana w standardzie M.2 2280, czyli najpopularniejszym, o długości 80 mm. Posiadany interfejs to PCIe 3.0 x4 z obsługą protokołu NVMe w wersji 1.3. Oferowane prędkości transferów wynoszą 3 400 MBps przy odczycie danych i 3 000 MBps przy ich zapisie. Współczynniki wydajności to odpowiednio 180 000 IOPS oraz 160 000 IOPS.


Producent oferuje SSD M.2 CARDEA II w pojemnościach do 1 TB włącznie. Napędy wyposażone są w technologie korekcji ECC oraz równoważenia obciążenia wear-leveling.


Źródło: Team Group

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.