SSD ADATA Ultimate SU720

Radek Nimal - Saturday, 30 May 2020, 23:21

ADATA przedstawiła nowy napęd SSD Ultimate SU720.
Urządzenie bazuje na pamięci flash 3D NAND, która charakteryzuje się wyższą wydajnością i niezawodnością w porównaniu do zwykłych kości 2D. Dysk SU720 oferuje pojemność, wynoszącą 500 GB lub 1 TB zależnie od wybranej wersji.


Dysk SU720 obsługuje buforowanie SLC, a osiągane przez niego szybkości ciągłego odczytu/zapisu wynoszą maks. 520/450 MB na sekundę. Szybkość losowego odczytu/zapisu sięga 50K/65K IOPS, czyli jest 2,5 razy większa w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi, co zapewnia bezproblemowe przesyłanie plików.


Dysk SU720 obsługuje technologię kodu korekcji błędów LDPC (ang. Low-Density-Parity-Check), co zmniejsza liczbę błędów danych przy jednoczesnym zwiększeniu ich integralności. W ten sposób dysk chroni ważne dane przed uszkodzeniem.


Po zakupie dysku SU720 można bezpłatnie pobrać oprogramowanie SSD Toolbox i Migration Utility firmy ADATA. Program SSD Toolbox umożliwia zarządzanie dyskiem SU720 i monitorowanie takich czynników, jak stan dysku, poziom zużycia i okres żywotności. Program Migration Utility jest przydatny zwłaszcza dla użytkowników zamieniających dysk twardy na dysk SSD, ponieważ umożliwia łatwe i szybkie tworzenie kopii zapasowej oraz migrację zawartości całych dysków, łącznie z systemem operacyjnym.


Źródło: ADATA

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.