QNAP uruchamia QVR Center i QVR Guard

Radek Nimal - Sunday, 25 February 2018, 10:55

QNAP ogłosił dzisiaj oficjalną wersję QVR Center i QVR Guard – dwóch kompleksowych aplikacji dla QVR Pro. Dodają one centralne zarządzanie i awaryjne przełączanie awaryjne.
QVR Center upraszcza zadania nadzoru, umożliwiając centralne zarządzanie wieloma QVR Pro wdrożonymi w biurach, szkołach, miejscach publicznych, miejscach pracy i innych środowiskach. Użytkownicy mogą centralnie monitorować transmisje na żywo, odtwarzać nagrania z nadzoru i otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach od wielu klientów QVR, aby szybciej reagować na zdarzenia.

QVR Guard to aplikacja do zarządzania przełączaniem awaryjnym o wysokiej dostępności, która chroni QVR Pro przed awarią systemu i zapewnia nieprzerwane działanie monitoringu. QVR Guard oferuje funkcję przełączania awaryjnego, która automatycznie przejmuje zadania nagrywania z serwera QVR Pro, jeśli wystąpi nieoczekiwany błąd systemu lub awaria sprzętu. Pliki są zapisywane na QVR Guard NAS, dopóki system QVR Pro nie uruchomi się ponownie i będzie działał normalnie.

QVR Center i QVR Guard są teraz dostępne w Centrum aplikacji QTS. Wymagania:


  • QVR Center  1. 64-bitowy serwer QNAP NAS z procesorem x86 z co najmniej 2 GB pamięci RAM.

  2. System QTS 4.3.3 (lub później).

  3. Container Station 1.7.2551 (lub nowszy).  • QVR Guard  1. Serwer QNAP NAS oparty na procesorach x86 (64-bitowy) z co najmniej 4 GB pamięci RAM (8 GB pamięci RAM zalecane).

  2. QTS 4.3.3 (lub później).

  3. Aby można było używać QVR Guard, należy zainstalować Container Station 1.7.2551 (lub nowszy).


Źródło: QNAP

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.