QNAP na Broadcast Video Expo

Radek Nimal - Tuesday, 27 February 2018, 10:42

Od dzisiaj do 1 marca 2018 r. w Londynie trwają targi Braodcast Video Expo. QNAP zademonstruje w ich trakcie możliwości wykorzystania systemu QTS przy tworzeniu treści multimedialnych a odwiedzający zobaczą wybór najnowocześniejszych rozwiązań NAS zaprojektowanych w celu usprawnienia procesów edycji wideo i przesyłania strumieniowego.
QNAP zaprezentuje serwery Thunderbolt 3 TVS-1282T3 i TS-453BT3 NAS. Pionierski TVS-1282T3 wykorzystuje najnowszą technologię Thunderbolt 3, zapewniającą przepustowość do 40 Gbps. TS-453BT3 ma dwa porty Thunderbolt 3, 10GBASE-T i dwa gniazda M.2 SATA SSD. W połączeniu z zastrzeżoną przez QNAP technologią Thunderbolt to Ethernet (T2E), umożliwia on komputerom z obsługą Thunderbolt łączenie się z sieciami 10GbE z najwyższą możliwą wydajnością. TS-1685 jest napędzany wydajnym procesorem Intel Xeon D z pamięcią RAM do 128 GB, czterema 2,5-calowymi wnękami na buforowanie SSD, dwoma portami 10GBASE-T i obsługą do sześciu M.2 SATA 6Gbps SSD zapewniające wyjątkowo wysoką wydajność systemu.

TVS-473e jest napędzany przez zaawansowany procesor AMD serii R z grafiką AMD Radeon R7. Posiada slot kart rozszerzeń PCIe, unikalny port USB QuickAccess, wyjście HDMI 4K @ 30Hz i obsugę 4K H.264 dekodowania wideo oraz przyspieszenie kodowania. TS-1277 jest zasilany przez procesor AMD Ryzen 7 lub Ryzen 5 z pamięcią RAM do 64 GB. TS-1277 ma dwa gniazda M.2 SATA SSD, rozszerzalną łączność 10GbE / 40GbE i obsługuje karty graficzne AMD lub NVIDIA do wymagających zastosowań i przekazywania GPU do maszyn wirtualnych.

QNAP zademonstruje aplikacje do obsługi multimediów działające na serwerach Thunderbolt NAS. Kolejną atrakcją będą migawki LUN oparte na blokach, służące do ochrony danych i szybkiego przywracania, zapewniające niezawodne metody łagodzenia rosnącego zagrożenia związanego z oprogramowaniem ransomware.

Źródło: BVExpo

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.