Obróbka multimediów z Adobe na NASach ASUSTOR

Radek Nimal - Monday, 06 July 2020, 12:29

Adobe oficjalnie dodało firmę ASUSTOR jako swojego partnera w ramach umożliwiania klientom obróbki audio i video.
Oczywiście głównym powodem jest nie moc obliczeniowa serwerów NAS marki ASUSTOR, a możliwości wykonywania kopii bezpieczeństwa obrabianych projektów, plików źródłowych i wynikowych w chmurze – i na własnym NASie i na serwerze zdalnym firmy trzeciej.


ASUSTOR zoptymalizował swoje rozwiązania dla wydajnej współpracy z Adobe Creative Cloud. Użytkownik otrzymuje nie tylko wygodne narzędzie do zapisania kopii i jej automatyzacji, ale również do wydajnej współpracy w ramach projektu z innymi twórcami obrabiającymi ten sam materiał/projekt.


Dla pracy z multimediami ważna jest wydajność łącza, zatem warto wybierać serwery oferujące 2,5 GbE, 10 GbE lub inne, szybkie rozwiązania. Rozwiązania kopii bezpieczeństwa ASUSTOR umożliwiają nie tylko stosowanie różnorakich form archiwizacji, ale również streaming czy broadcasting plików. Dodanie ASUSTOR jako partnera przez Adobe potwierdza wydajność oferowanych rozwiązań.


Źródło: ASUSTOR

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.