Nowe karty Samsung PRO Plus i EVO Plus

Radek Nimal - Friday, 16 October 2020, 14:31

Doskonale znany koreański producent elektroniki Samsung rozszerzył swoją ofertę kart pamięci Secure Digital o dwie nowe linie produktowe - PRO Plus oraz EVO Plus.
Nowe karty występują w formacie pełnowymiarowym. Dedykowane są do użytku w aparatach cyfrowych i kamerach, przez co główny nacisk położono na stabilne, wysokie transfery i, oczywiście, wielkość przestrzeni dyskowej. Oba rodzaje nośników obejmują cztery modele oferujące odpowiednio pojemność 32 GB, 64 GB, 128 GB oraz 256 GB. Oferują zgodność ze standardami UHS-I, U3 i Class 10. Są odporne na wodę, wstrząsy i uderzenia, wahania temperatur, promieniowanie magnetyczne oraz rentgenowskie.Seria EVO Plus przeznaczona jest dla bardziej wymagających użytkowników - zarówno przy zapisie jak i odczycie oferuje 100 MBps we wszystkich wersjach pojemnościowych. W serii PRO Plus model 32 GB oferuje zapis 60 MBps, pozostałe pojemności - 90 MBps. Za to odczyt zawsze wynosi 100 MBps.

Wszystkie modele pojawią się w handlu jeszcze w bieżącym miesiącu. Producent obiecuje wytrzymałość na 10 000 cykli zapisu i potwierdza to 10 letnim okresem ochrony gwarancyjnej.

Źródło: Samsung

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.