Modularna klawiatura Mountain Everest

Radek Nimal - Tuesday, 10 March 2020, 13:55

Dedykowana dla graczy i w pełni dostosowywalna klawiatura Everest firmy Mountain – na KickStarterze właśnie trwa zbiórka na urządzenie „z klocków”.

Produkcja jest już przesądzona – z celu wynoszącego 22 789 USD zebrano już prawie 3 razy tyle – 62 694 USD. A do końca akcji jeszcze ponad trzy tygodnie.

W cenie 95€ (czyli około 90 USD lub 85 GBP) można zarezerwować klawiaturę dla graczy Everest. Składa się ona z trzech głównych modułów – od klawiatury można odłączyć pad numeryczny i podkładkę pod nadgarstki. Do tego dochodzi możliwość przyłączenia pada multimediów u góry klawiatury oraz podmienienie nie tylko funkcji, ale również wyglądu dedykowanych klawiszy funkcyjnych do obsługi różnych serwisów (np. Steama czy social mediów). Całością łatwo i szybko można manipulować dzięki magnetycznym złączom.

Całość wykonano bardzo estetycznie – z podwójnie pokrywanego aluminium modelowanego techniką grawerowania. Pod kątem funkcjonalności też nie brak niczego. Całość jest oczywiście podświetlona diodami RGB (z możliwością dostosowywania) a wartością dodaną jest wbudowany hub USB 3.2 pierwszej generacji.

Źródło: KickStarter

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.