Karta Lexar PLAY microSDXC

Radek Nimal - Saturday, 21 November 2020, 20:27

Lexar rozszerza swoją ofertę kart pamięci o nowy model PLAY. Nośnik wyróżnia się nie tylko kolorem, ale i połączeniem szybkości, pojemności i wydajności.
Już dawno skończyły się czasy wyłącznie czarnych kart pamięci. Nowy nośnik Lexar ma kolor czerwony z charakterystycznym żółtym “przyciskiem” odtwarzania. Nowa karta, zależnie od wybranego modelu, pomieści nawet do 1 TB danych.Oferuje przy tym bardzo dobre osiągi.

Dzięki możliwości odczytu z prędkością 150 MBps i stabilnych transferów w zapisie karta spełnia wymogi nie tylko klasy UHS-I U3 ale też V30. Co ważne dla graczy i posiadaczy smartfonów z czytnikiem kart nośnik oferuje też wysokie współczynniki wydajności dostępu do plików IOPS, dzięki czemu nośnik uzyskał certyfikację klasy A2. Producent poleca zatem tą właśnie kartę do stosowania w przenośnych konsolach, jak Nintendo Switch.

Oferowane pojemności i ich ceny:


  • 128 GB - 21,99 USD

  • 256 GB - 45,99 USD

  • 512 GB - 94,99 USD

  • 1 TB - 249,99 USD


Źródło: Lexar

Tagi: , , , , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.