eMMC NANDrive do zastosowań przemysłowych

Radek Nimal - Monday, 23 December 2013, 09:44

Greenliant rozpoczął masową produkcję miniaturowych napędów SSD przeznaczonych do zastosowań przemysłowych – modelu GLS85VM. eMMC NANDrive posiadają złącza oparte na BGA (kulki zamiast tradycyjnych pinów) i wytrzymują szeroki zakres temperatur spotykany w środowiskach przemysłowych.

Greenliant_NANDrive_01Napędom nie straszne mrozu -40°C ani upał hal montażowych do +85°C. Napędy są niewielkie – mają wymiary 14 x 18 mm. Posiadają 1 mm kulki – złącze typu BGA. Złącze tego typu zapewnia wytrzymałość i nie jest podatne na łatwe uszkodzenie mechaniczne.

 

eMMC NANDrive GLS85VM jest w pełni zgodne ze standardami JEDEC eMMC 4.3 i 4.4x. Do ich produkcji wykorzystywane są pamięci typu MLC 2 buty na komórkę oraz SLC 1 bit na komórkę zależnie od oczekiwań klienta co do wytrzymałości i ceny produktu. Urządzenia są już dostępne poprzez dystrybutorów firmy Greenliant.

 

Źródło:Greenliant

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.