CA6 już u klientów

Radek Nimal - Friday, 06 March 2020, 08:35

Na początku roku informowaliśmy o nowym napędzie CA6 firmy SSSTC (nadal lepiej znanej pod poprzednią nazwą – LiteON Storage SBG). Właśnie producent rozpoczął wysyłkę egzemplarzy testowych do swoich klientów, dzięki czemu poznaliśmy szczegóły dotyczące napędu.

Napęd został przedstawiony przez Solid State Storage Technology Corporation (SSSTC) na targach CES 2020. Wtedy poinformowano tylko, że posiada interfejs PCIe 4.0 NVMe. Teraz już wiemy, że urządzenie oferuje transfery na poziomie 7 000 MBps przy odczycie danych i 6 000 MBps przy ich zapisie. Współczynniki wydajności w obie strony wynoszą okrągły milion IOPS.

Pojemności napędu wykonanego w standardzie M.2 2280 sięgają do 2 TB włącznie. CA6 jest dedykowany do pracy w dużych centrach danych, w serwerach przetwarzania chmurowego i w centrach streamingujących.

Źródło: Global News Wire

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.