4 TB SSD od WD

Radek Nimal - Tuesday, 12 January 2021, 23:44

Dziś Western Digital poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty 4 TB napędów SSD w liniach konsumenckich. Wśród nich znajdziemy modele przenośne i dedykowane dla graczy. Wśród nowości znajdą się też dyski półprzewodnikowe pod marką SanDisk.
SanDisk Extreme Pro Portable SSD to napęd NVMe oferujący transfery 2 000 MBps zarówno przy zapisie jak i odczycie danych. Wzmocniona obudowa z aluminium pełni rolę radiatora rozpraszającego ciepło pracy napędu. Znakomite osiągi w połączeniu z pojemnością 4 TB zadowolą najbardziej wymagających klientów. Model o tej właśnie pojemności wyceniono na 749,99 USD netto.

SanDisk Extreme Portable SSD również jest modelem NVMe, ale oferującym, w porównaniu do wyżej omawianego modelu, transfery o prawie połowę niższe. Wynoszą one 1 050 MBps przy odczycie danych i 1 000 MBps przy ich zapisie. Urządzenie oferuje odporność na kurz i wodę klasy IP55 oraz wytrzymałość na wstrząsy i uderzenia pozwalającą na upadek z 2 m na twardą powierzchnię. Nowy model 4 TB wyceniono na 699,99 USD netto.

WD_Black P50 Game Drive SSD to napęd półprzewodnikowy oferujący pełną zgodność z konsolami do gier takimi jak PlayStation 4 czy Xbox One. Oferuje transfery na poziomie 2 000 MBps zarówno przy odczycie jak i zapisie. Cena sugerowana wersji 4 TB wynosi 749,99 USD.

WD My Passport SSD łączy w sobie stylowy wygląd i wytrzymałość. To klasyk wśród przenośnych napędów. W dodatku nie straszny mu upadek z 2 m na twardą nawierzchnię. Nabywca otrzymuje do wyboru 5 wersji kolorystycznych – szarą, niebieską, czerwona, złotą oraz srebrną. Transfery oferowane przez napęd to 1 050 MBps przy odczycie i 1 000 MBps przy zapisie danych. Cena urządzenia 4 TB netto wynosi 679,99 USD.

Źródło: WD

Tagi: , , , , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.