3 nowe pendrivy OTG USB-C od Silicon Power

Radek Nimal - Wednesday, 06 January 2021, 23:09

Standard USB-C jest już niezwykle popularny. Prawie każdy, kto w ostatnim roku lub nawet dawniej wymienił komputer i/lub laptopa posiada takie złącze w swoim urządzeniu. Silicon Power przedstawił właśnie trzy modele pendrivów OTG właśnie z tym rodzajem konektora – modele C20, C21 oraz C30.
Mobile C20 (na zdjęciu po lewej stronie) posiada wyłącznie złącze USB typu C. Przedstawiony na środkowej pozycji Mobile C21 posiada dodatkowo USB typu A. Druga strona pendriva okazuje się pełnowymiarową wtyczką a nie tylko miejscem na ukrycie pamięci flash. Mobile C30 (po prawej) jest zaś propozycją dla osób lubiących obrotowe zabezpieczenia złącza. Element chroniący konektor blokuje się w czterech pozycjach. Także ten model posiada wyłącznie złącze USB-C.

Wszystkie trzy napędy występują w wersjach o pojemnościach do 128 GB włącznie. Wszystkie też obsługują standard USB 3.2 pierwszej generacji, co zapewnia transfery do 5 Gbps. Wykonanie urządzeń w technologii SOC zapewnia wytrzymałość na warunki zewnętrzne – napędom nie strasze narażenie na kurz czy nawet zanurzenie w wodzie.

Źródło: Silicon Power

Tagi: , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.