Xbox Scorpio odkryty

Radek Nimal - Sunday, 11 June 2017, 22:13

Już za godzinę rozpocznie się konferencja E3 w czasie której Microsoft przedstawi szczegóły dotyczące konsoli Xbox Scorpio. Transmisję na żywo można oglądać już od 23:00 czasu polskiego.
Na rynku konsole Sony z PS4 wysunęło się na zdecydowane prowadzenie przebijając kilkukrotnie wyniki sprzedaży Xboxa. Microsoft potrzebuje mocnego uderzenia. Czy Xbox Scorpio faktycznie spełni pokładane w nim nadzieje? Ma to być bardzo szybki sprzęt przebijający wszystko, co jest na rynku, w rozsądnej cenie. (Pogłoski mówią o 499 USD.) Moc obliczeniowa ma pozwolić na odpalanie wszystkich tytułów w 4K. Ale dla gracza ważniejsze są... gry. Czekamy zatem na rewelacje z E3 2017. Przypominamy jednocześnie, że same targi rozpoczną się w Los Angeles (USA) 13 czerwca i potrwają do 15 czerwca br.


Źródło: IGN

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.