Usługi chmurowe w Synology

Radek Nimal - Friday, 03 November 2017, 23:38

Firma Synology ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek wersji testowych beta trzech głównych pakietów: Drive, Office oraz Moments, zapraszając użytkowników do udziału w procesie tworzenia i opracowywania pamięci masowej sieci.
Synology Drive daje poprzez ujednolicony portal dostęp do plików roboczych na wielu platformach, w tym przeglądarkach internetowych, lokalnym eksploratorze plików i urządzeniach z systemem iOS / Android. Co więcej, pliki można również bezproblemowo synchronizować z komputerem. Najważniejsze cechy Synology Drive to:
 • Mój dysk jako pamięć prywatna: Mój dysk umożliwia zarządzanie osobistymi plikami roboczymi i konfigurowanie różnych uprawnień do udostępniania dla każdego z nich.

 • Folder zespołu do zarządzania plikami w zespole krzyżowym: Foldery zespołu to foldery współdzielone utworzone przez administratorów dla członków zespołu w celu porządkowania plików wewnątrz.

 • Komputer kliencki do lokalnej synchronizacji: dzięki wygodnemu klientowi biurkowemu obsługiwanemu w systemach Windows, MacOS i Linux użytkownicy mogą selektywnie synchronizować pliki na Moim dysku, folderach zespołów i udostępnianych ze mną komputerom i laptopom.

 • Integracja z pakietem Synology Office i Synology Universal Search: Integracja Synology Office i Synology Universal Search, która zapewnia wyszukiwanie pełnotekstowe na poziomie biznesowym, Drive umożliwia użytkownikom zarządzanie ich danymi z pakietu Office i zlokalizowanie pożądanych plików bez wysiłku.


Dzięki nowo wprowadzonym Prezentacjom Synology Office umożliwia wykonywanie prac nawet w podróży. Istniejący arkusz kalkulacyjny i procesor tekstu zostały również wzbogacone o więcej opcji zdefiniowanych przez siebie reguł i elastycznych układów.


Najważniejsze cechy Synology Office to:
 • Oczekiwane prezentacje Synology: dzięki temu świeżo odkrytemu typowi plików możesz współpracować nad treścią slajdów z członkami zespołu i prezentować swoją firmę w dowolnym miejscu i czasie.

 • Łączenie danych w różnych arkuszach: Połącz komórki danych z jednego arkusza na drugi, aby tworzyć tabele i formularze z dużą elastycznością.

 • Zdefiniowane nazwy zakresów w arkuszu kalkulacyjnym: Funkcja definiowania nazw zakresów pozwala szybko pobrać wartości komórek.

 • Dokument przyjazny dla drukarki : Tryb drukowania jest teraz dostępny do przeglądania dokumentów za pomocą separatorów stron.

 • Synology Moments konceptualizuje losowe zdjęcia zrobione na urządzeniach mobilnych wykorzystując model głębokiego uczenia, aby automatycznie kategoryzować zdjęcia według twarzy, tematów, motywów i lokalizacji. Obsługiwane w systemach iOS i Android, Moments pomaga tworzyć kopie zapasowe i klasyfikować cenne zdjęcia bez kłopotów. Najważniejsze cechy Moments to:

 • Automatyczna kategoryzacja według tematu: dzięki algorytmowi głębokiego uczenia na serwerze Synology NAS losowe zdjęcia mogą być automatycznie grupowane według podobnych twarzy, tematów i miejsc (obsługiwane tylko w wybranych modelach).

 • Wygodne funkcje wyszukiwania i udostępniania: po prostu wpisz słowa kluczowe w pasku wyszukiwania, a wszystkie istotne wyniki pojawią się natychmiast.

 • Zoptymalizowane przeglądanie dzięki super-rozdzielczości: techniki głębokiego uczenia się i akceleracja sprzętowa na urządzeniach mobilnych odtwarzają szczegóły miniatur, aby zapewnić nieprzerwane korzystanie z Internetu.

 • Łatwe tworzenie kopii zapasowych zdjęć mobilnych: twórz kopie zapasowe zdjęć zrobionych w codziennym życiu, przesyłając je z urządzeń z systemem iOS lub Android.


Źdło: Synology

Tagi: , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.