Uniwersalny instalator sterowników – Snappy Driver Installer Origin

Loster - Sunday, 06 August 2017, 18:33

Ukazała się nowa wersja Snappy Driver Installer Origin - forka oryginalnego Snappy'iego.

Snappy Driver Installer Origin, to pakiet zawierający sterowniki dla systemów Windows do praktycznie wszystkich popularnych urządzeń (typu karty graficzne, sieciowe, muzyczne, chipsety, etc). Program po instalacji ściąga sterowniki z sieci wykorzystując protokół bittorrent. Po ściągnięciu całość zawiera ponad 10 GB danych.

Snappy Driver Installer Origin po uruchomieniu automatycznie wykrywa zainstalowany w danym komputerze sprzęt i samodzielnie wybiera oraz instaluje sterowniki. Do działania nie wymaga sieci (po wcześniejszym ściągnięciu sterowników). Może być uruchamiany z pendrajwów i innych pamięci przenośnych.

Niezastąpione narzędzie dla każdego miłośnika komputerów, który często instaluje systemy operacyjne z rodziny Windows. Snappy Driver Installer Origin pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa czasu oraz nerwów.

Snappy Driver Installer Origin można ściągnąć z naszego działu Download.

Tagi: , ,

Komentarze (1)
 1. Frozen napisał(a):

  Maszynka faktycznie jest godna polecenia – używam jej już od dłuższego czasu.
  Jednak bezwzględnie trzeba pamiętać o tym, że nawet teoretycznie nowszy i pasujący sterownik sugerowany przez program może narobić nieco bałaganu w systemie. Piszę z autopsji – już kilka razy doświadczyłem sytuacji, w której urządzenie przestawało działać po aktualizacji sterownika. Dotyczyło to głównie laptopów (Dell, Lenovo) i urządzeń oraz funkcji, których sterowniki były wytworem producentów sprzętu bądź przez nich były w jakiś sposób modyfikowane.
  Dlatego też zalecam:
  1. instalację (aktualizację) detaliczną a nie hurtową – łatwiej wyłapać sterowniki niekoniecznie pasujące do specyficznego sprzętu.
  2. bezwzględne tworzenie punktów przywracania systemu przed każdą instalacją (aktualizacją) sterowników – łatwo wrócić do stanu wyjściowego w przypadku jakiegoś zonka.
  Pozdrawiam,
  Frozen

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.