Transcend StoreJet 200 dla Maców

Radek Nimal - Saturday, 09 December 2017, 18:45

Transcend wprowadza na rynek StoreJet 200 – przenośny dysk twardy dla komputerów Aple Mac. Ten pojemny, elegancko zaprojektowany i lekki dysk jest natychmiast klasycznym dodatkiem do urządzeń Mac. Wyposażony w interfejs USB 3.1 Gen 1, złącze USB typu C i wstępnie sformatowany w systemie plików HFS +, StoreJet 200 jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania.
Transcend's StoreJet 200 dla Mac ma tylko 9,95 mm grubości i waży zaledwie 133 g, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem do przechowywania w pracy lub podróży. Oprócz przenośności i eleganckiego wyglądu, StoreJet 200 for Mac oferuje sporą pojemność. 2 TB pozwala na zapisanie całkiem sporej ilości pracy lub wspomnień z wakacji.

Zamknięty w eleganckiej aluminiowej obudowie, StoreJet 200 dla Mac ma klasyczny srebrny kolor, wykończone na wysoki połysk krawędzie i solidną, industrialną konstrukcję. Ponadto StoreJet 200 dla Mac wykorzystuje szybki interfejs USB 3.1 Gen 1 i port USB Type-C. Zarówno kabel USB typu C jak i USB-C na typ A są zawarte w pakiecie, aby zapewnić, że napęd będzie współpracować ze wszystkimi MacBook , MacBook Pro iMac i innymi modelami komputerów.

Urządzenie StoreJet 200 dla Mac jest fabrycznie sformatowane w systemie plików HFS +, dzięki czemu można z niego korzystać natychmiast po uruchomieniu. Współpracuje z programem Time Machine. Użytkownicy mogą wybrać go jako miejsce docelowe kopii zapasowej bezpośrednio, nie martwiąc się o pojemność pamięci komputera.

Transcend Elite to zaawansowany pakiet oprogramowania kompatybilny zarówno z systemami MacOS, jak i Windows, który zawiera zaawansowane i przyjazne dla użytkownika aplikacje, takie jak tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych, szyfrowanie danych i tworzenie kopii zapasowych w chmurze, które pomagają użytkownikom zarządzać danymi i zwiększać produktywność. Oprogramowanie można pobrać ze strony Transcend.

Przenośny dysk twardy Transition StoreJet 200 dla Mac jest oferowany w pojemności 2 TB. Został objęty przez producenta trzyletnią gwarancją.

Źródło: Transcend

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.