Transcend JetDrive 820

Radek Nimal - Monday, 04 September 2017, 09:58

JetDrive 820 to nowy napęd SSD Transcend. Wykonany jest w postaci karty M.2 i dedykowany do stosowania w komputerach Apple Mac.Urządzenie będzie oczywiście pasować do każdego innego komputera osobistego PC, jednak kupujący ma pewność zgodności z dość kapryśnymi w kwestii kompatybilności urządzeniami z jabłkiem. Transcend przewidział JetDrive 820 do stosowania z MacBook Pro, MacBook Air, Mac Pro oraz Mac mini.


Napęd wykonany jest w postaci karty M.2 z interfejsem PCIe 3.0 x2. Wykorzystuje kości pamięci 3D NAND flash. Osiągane prędkości to 950 MBps zarówno przy zapisie jak i odczycie danych.


Transcend oferuje nowe urządzenie w wersjach o pojemnościach 240 GB, 480 GB oraz 960 GB. Producent przygotował narzędzie JetDrive Toolbox pozwalające na monitoring stanu zdrowia napędu, odczyt danych SMART oraz aktualizację oprogramowania wewnętrznego. JetDrive 820 objęty jest pięcioletnią gwarancją.


Źródło: Transcend

Tagi: , , , , ,

Komentarze (1)
  1. błąd napisał(a):

    … błędny link.

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.