TASCAM CD-400U

Radek Nimal - Tuesday, 02 January 2018, 12:34

CD-400U to najnowszy odtwarzacz płyt kompaktowych firmy TASCAM przeznaczony na rynek profesjonalny. Jak na XXI wiek przystało nie mogło zabraknąć w nim nowszych niż płyta CD możliwości.
Urządzenie przeznaczone jest do zabudowy szafowej. Oprócz samego odtwarzacza płyt CD posiada wbudowany tuner analogowy AM/FM oraz cyfrowy DAB+. Opcje podłączania zewnętrznego źródła obejmują oprócz minijack 3,5 mm złącza cyfrowe USB i czytnik kart SD oraz bezprzewodowe Bluetooth. Zdalne sterowanie może być zrealizowane za pośrednictwem RS-232C.

Informacje o trybie pracy i czasie odtwarzania wyświetla monochromatyczny ekran LCD. Istnieje możliwość rozpoczęcia zaprogramowanego odtwarzania natychmiast po włączeniu zasilania oraz wyłączenie działania przycisków frontowych, co może być przydatne, gdy szafa nie posiada zamykanego frontu a sprzęt jest umieszczony w miejscu pozbawionym ciągłego nadzoru obsługi.

Źródło: TASCAM

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.