Szybsze pamięci z linii IRDM X

Radek Nimal - Thursday, 07 December 2017, 10:20

Wilk, polski producent pamięci komputerowych i właściciel marek GOODRAM i IRDM, rozszerza linię szybkich modułów pamięci o model IRDM X DDR4 w formacie DIMM.
Produkowane w Polsce moduły pamięci IRDM X DDR4, oparte są o najwyższej jakości wyselekcjonowane komponenty. Symbol X oznacza wyższe parametry i zmodyfikowany radiator w porównaniu do standardowego modelu linii IRDM.

Pamięci IRDM X DDR4 posiadają 8GB pamięci w jednym module i dostępne są w konfiguracjach Single oraz Dual Channel (do 16GB). Nowe pamięci dostępne są w 3 wariantach częstotliwości – 2666, 2800 i 3000 MHz przy opóźnieniach CL16. Parametry te sprawiają, że model dedykowany jest dla wszystkich, którzy oczekują zarówno wysokiej wydajności i niezawodności jak i dostępnego poziomu cenowego.

Niezależnie od konfiguracji moduły dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych – czarnej, czerwonej, niebieskiej oraz białej. W momencie premiery dostępna będzie również limitowana wersja wielokolorowa.Wraz z premierą nowej linii modułów, producent uzupełnia linię modułów IRDM o pamięć w wersji kolorystycznej digital camo.

Źródło: GOODRAM

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Dodajesz komentarz jako anonimowy użytkownik. Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze jako użytkownik serwisu CDRinfo.pl

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.