Sztuczna inteligencja w S Pen

Radek Nimal - Monday, 11 September 2017, 22:52

Według informacji, które przedostają się do sieci, Samsung i Wacom pracują na implementacją sztucznej inteligencji do rysików S Pen.
Wacom oficjalnie przyznał, że nie zamierza ignorować coraz popularniejszej metody sterowania urządzeniami Internetu Rzeczy i wprowadzania danych choćby z użyciem urządzeń noszonych – czyli po prostu głosu. Nowa generacja rysików S Pen, które Wacom opracowuje dla Samsunga, mają posiadać wbudowany mikrofon sprzężony ze sztuczną inteligencją.


Niestety na tym oświadczenie Wacom się kończy. Nic dziwnego – firma chce wywołać rosnące zainteresowanie nowym produktem. Pozostaje tylko żywić nadzieję, że AI w sterowaniu głosem naprawdę okaże się udanym kierunkiem rozwoju. Z drugiej strony – Wacom od lat pokazuje, że naprawdę zna się na rzeczy. Pozostaje nam zatem tylko czekać na dalsze informacje.


Źródło: NextPowerUp

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.