Synology dołącza do OpenCAPI

Radek Nimal - Monday, 27 February 2017, 07:49

Firma Synology stała się członkiem konsorcjum OpenCAPI. Firma Synology zawsze szukała skupionego na danych podejścia do konstrukcji serwerów, które usprawnia wykorzystanie mocy obliczeniowej i danych poprzez usunięcie ograniczeń tradycyjnej architektury systemów w celu optymalizacji wydajności pamięci masowej.
W związku ze stałymi działaniami mającymi na celu wprowadzanie innowacji oraz adaptację nowych i ewoluujących standardów technologicznych firma Synology pragnie również zapewniać swoim użytkownikom wydajne i niezawodne rozwiązania.


Konsorcjum OpenCAPI to organizacja non-profit utworzona w październiku 2016 r. przez członków zarządu OpenCAPI — firmy AMD, Google, IBM, Mellanox Technologies oraz Micron. Organizacja ta stworzyła otwarty, spójny, wysoce wydajny interfejs szynowy oparty na nowym standardzie szyny o nazwie OpenCAPI, rozwijając jednocześnie środowisko wykorzystujące nowy interfejs. Firma Synology została członkiem-obserwatorem konsorcjum, tak jak firmy HPE, Dell EMC i SuperMicro.


Źródło: Synology

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.