Super Talent TwoDrive

Radek Nimal - Thursday, 13 July 2017, 22:36

TwoDrive to nowy pendrive firmy Super Talent. Jest to szybka pamięć przenośna typu OTG przeznaczona do pracy z komputerami oraz urządzeniami mobilnymi Apple.
TwoDrive posada na swoich przeciwnych końcach dwa interfejsy – USB 3.0 SuperSpeed (wtyczka typu A) oraz Lightning. Złącze dla urządzeń z iOS jest chowane w pendrivie. USB posiada tradycyjną skuwkę.


Pendrive pozwala na szybkie przenoszenie danych pomiędzy komputerem a iPhonem lub iPadem bez pośrednictwa sieci. By zarządzać zasobami zgromadzonymi w pamięci TwoDrive z poziomu iOS trzeba pobrać darmową aplikację STT Mobile Manager dostępną w App Store.


Wymiary pendriva to 76 x 22 x 8 mm. Dostępne są pojemności od 16 GB do 128 GB włączenie. Prędkości transferów w przypadku podłączenia USB 3.0 wynoszą 120 MBps przy odczycie danych i 60 MBps przy ich zapisie. W przypadku Ligtning wynoszą one odpowiednio 34 MBps i 16 MBps.


Źródło: Super Talent

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.