Super NES we wrześniu

Radek Nimal - Tuesday, 04 July 2017, 11:57

Po niesamowitym sukcesie NES Nintendo wraca do sprawdzonego pomysłu. Od września będzie można kupić Super NES Classic Edition.
Nintendo Entertainment System był ogromnym sukcesem sprzedażowym po swoim debiucie w 1991 r. Również niesamowitą popularnością cieszyła się konsola NES Classic Edition, której ceny po oficjalnym zakończeniu produkcji na początku bieżącego roku poszybowały w górę. Nic dziwnego, że Nintendo wraca do sprawdzonego pomysłu.


29 września bieżącego roku na rynku pojawi się Super NES Classic Edition. Wyceniony został na 79,99 USD. W zestawie znajdzie się konsola wyglądająca jak oryginał (tylko trochę mniejsza) z wgranymi 21 klasycznymi tytułami gier, kable HDMI (konsola obsługuje FHD), ładowarka USB i dwa przewodowe kontrolery Super NES Classic Controllers. Pozwoli to na grę w dwie osoby na ekranie nowoczesnego telewizora. Gry dostępne na Super NES:
 1. Contra III: The Alien Wars

 2. Donkey Kong Country

 3. EarthBound

 4. Final Fantasy III

 5. F-ZERO

 6. Kirby Super Star

 7. Kirby?s Dream Course

 8. The Legend of Zelda: A Link to the Past

 9. Mega Man X

 10. Secret of Mana

 11. Star Fox

 12. Star Fox 2

 13. Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting

 14. Super Castlevania IV

 15. Super Ghouls 'n Ghosts

 16. Super Mario Kart

 17. Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars

 18. Super Mario World

 19. Super Metroid

 20. Super Punch-Out!!

 21. Yoshi's Island


Bez wątpienia każdy z tych tytułów to klasyka. Niektóre z nich zajmą gracza nawet na kilkadziesiąt godzin dzięki rozbudowanej fabule. Niektóre pozwalają na rywalizację z drugim graczem, co, dzięki dwóm kontrolerom dołączonym do zestawu, można zacząć zaraz po wyjęciu zestawu z pudełka. Niewątpliwie propozycja ciekawa i z góry skazana na ogromy sukces. Tym bardziej, że za łezkę nostalgii w wydaniu Nintendo nie trzeba zbyt wiele płacić.


Źródło: Nintendo

Tagi: , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.