Spectra Logic w Polsce

Radek Nimal - Sunday, 07 May 2017, 21:33

Spectra Logic, to firma, która już od prawie 40 lat dostarcza innowacyjne produkty klientom. Zintegrowane rozwiązania taśmowe i dyskowe Spectra Logic stały się powszechnie stosowanym standardem w sektorach, w których kluczowa jest możliwość przechowywania i odczytywania olbrzymich ilości danych, możliwość zarządzania nimi oraz wysoka moc obliczeniowa. Do tego typu branż należą m.in. media, ośrodki badań naukowych, ochrona zdrowia i usługi finansowe. Dzięki podpisaniu umowy dystrybucyjnej z Alstor firma rozwinie swoją działalność w Polsce.
Centralnym elementem hybrydowego systemu pamięci Spectra Logic jest Spectra BlackPearl Deep Storage Gateway, czyli brama sieciowa głębokiej pamięci. Umożliwia ona łatwe, długoterminowe przechowywanie dużych ilości danych bez ponoszenia praktycznie żadnych kosztów. Użytkownik ma dostęp do głębokich warstw pamięci za pośrednictwem prostego interfejsu wykorzystującego protokoły chmurowe. Wśród skalowalnych, zapewniających wysoką wydajność produktów Spectra Logic znajdują się m.in. biblioteki taśmowe (Spectra TFinity, Spectra T950) i rozwiązania dyskowe (Spectra Verde, Spectra ArcticBlue).


Źródło: Spectra

Tagi: ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.