Sony MUTEKI

Radek Nimal - Thursday, 14 September 2017, 23:25

Sony wprowadza na rynek nowy głośnik „MUTEKI” MHC-V90DW. Przeznaczone do generowania dobrej zabawy urządzenie ma nie tylko dużą moc, ale i wbudowaną obsługę najnowszych technologii.
Zestaw audio o dużej mocy Sony MHC-V90DW to urządzenie potężne – pod względem wielkości, jakości, możliwości, oświetlenia i brzmienia. Ma nawet własną, japońską nazwę „MUTEKI”, która oznacza „poruszający dźwięk” i „potężny wygląd”.


Stylistyka potężnej wieży sprawia, że to źródło muzyki doskonale widać i słychać — tym bardziej że wspaniały dźwięk można uzupełnić imponującym oświetleniem głośnika. Urządzenie ma aż 170 cm wysokości. Nie sposób nie zwrócić na nie uwagi.


Dla uczestników zabawy kluczowe znaczenie ma jednak ciśnienie akustyczne. Model V90DW jest wyposażony w szereg technologii zapewniających jego wysoki poziom i zwiększających zasięg dźwięku. Oznacza to, że nowy zestaw pozwala organizować zabawy w jeszcze większej skali.


Zestaw V90DW wyposażony jest w rozwiązanie o nazwie Spread Sound Generator: obudowę z otwartym tyłem, która rozszerza kąt emisji i zasięg dźwięku. W tym samym celu z przodu urządzenia zamontowane są jednostki tonów średnich i wysokich rozchylone zewnątrz pod kątem 20°. Reprodukcję dźwięku optymalizuje ponadto tubowa konstrukcja głośników.


Zestaw V90DW ma wbudowany Chromecast i współpracuje z serwisem muzycznym Spotify. Panel dotykowy służący do jego obsługi jest teraz jeszcze lepszy: dzięki podświetleniu znakomicie ułatwia wybieranie funkcji po ciemku. W transportowaniu i ustawianiu urządzenia pomagają natomiast wbudowane kółka.


Prawdziwymi gwiazdami wieczoru będą światła w głośnikach i wielobarwne oświetlenie, pulsujące i zmieniające kolory w rytm muzyki. Dzięki nim olbrzymia kolumna głośnikowa rozjaśnia otoczenie przez całą noc.


Użytkownicy aplikacji mobilnych Sony | Music Centre i Fiestable mogą bezprzewodowo (przez Wi-Fi) połączyć zestaw V90DW z maksymalnie 10 kompatybilnymi głośnikami, uzyskując wszechogarniający dźwięk z wielu źródeł. Zestaw MHC-V90DW może też bezprzewodowo współpracować z wprowadzonym wcześniej modelem MHC-V77DW.


Kto ma w sobie żyłkę didżeja, może rozwijać talent przy użyciu wielu funkcji przeznaczonych specjalnie na zabawy. Po nawiązaniu połączenia z aplikacji Sony | Music Centre i Fiestable możliwe jest zmienianie ustawień efektów świetlnych, eksperymentowanie z efektami DJ i samplerem oraz obsługa podstawowych funkcji urządzenia. System obsługi gestami pozwala sterować tymi funkcjami ruchami ręki – co dodatkowo ułatwia rozkręcenie zabawy.


Źródło: Sony

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.