SMART HRS-M1HC – 8 TB SSD

Radek Nimal - Tuesday, 09 May 2017, 09:45

SMART High Reliability Solutions LLC (SMART HRS) przedstawił nowy napęd SSD o pojemności 8 TB – model HRS-M1HC.
Urządzenie wykonane jest w standardzie 2,5-cala. Wyposażone zostało w interfejs SATA III 6 Gbps. Całość została wzmocniona, by sprostać najtrudniejszym warunkom, które mogą spotkać napęd przy stosowaniu w urządzeniach przemysłowych, na statkach wodnych i powietrznych oraz w komputerach dedykowanych do użytkowania w ciężkim terenie. Zniesie temperatury od -40°C do +85°C, może też pracować na wysokości do 30,5 km n.p.m. Wytrzyma wstrząsy i wibracje do 1 000 G. Jest też zgodny ze specyfikacją zabezpieczeń Opal 2.0.


Oprócz najpojemniejszej wersji 8 TB dostępne są także modele 1 TB, 2 TB i 4TB. Oferowane prędkości transferów to 520 MBps przy odczycie danych i 500 MBps przy ich zapisie. Napęd wyposażono w korekcję ECC oraz monitoring SMART. Zbudowany został na bazie kości MLC NAND flash. Współczynnik MTBF wynosi 1,5 miliona godzin.


Źródło: SMART HRS

Tagi: , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.