Seria MU6000 telewizorów UHD Samsunga

Radek Nimal - Monday, 28 August 2017, 21:04

Samsung MU6000, czyli najnowsza seria telewizorów Ultra HD, obejmuje 6 wersji o przekątnych od 40 do 75 cali – w sumie do wyboru w tej rodzinie jest aż 46 modeli.
Telewizory UHD z tegorocznej serii MU6000, dzięki zastosowanym w nich nowoczesnym technologiom, gwarantują wysoką jakość obrazu w każdym detalu. Modele z tej linii zostały wyposażone w czterordzeniowy procesor i technologię Active Crystal Color, dzięki której obrazy na ekranie mają niewiarygodnie rzeczywiste kolory. Zastosowanie technologii HDR sprawia, że widzowie mogą cieszyć się pełnią filmowych doznań i zobaczyć więcej szczegółów, nawet w ciemnych scenach. Dopełnienie stanowi funkcja Auto Depth Enhancer, która dba o jak najbardziej naturalny obraz – koryguje poziom kontrastu na różnych planach ekranu i potęguje poczucie głębi.


Współczesny telewizor UHD powinien pozwalać na więcej niż korzystanie z oferty zawartej w ramówce telewizyjnej, dlatego linia MU6000 oferuje także dostęp do Smart TV. Widzowie mogą korzystać z ogromnej płatnej filmowo-serialowej biblioteki, dostępnej w ramach VoD za pośrednictwem aplikacji, takich jak na przykład HBO GO, Filmbox Live, Netflix oraz oglądać mecze najciekawszych lig piłkarskich oraz inne wydarzenia sportowe za pomocą aplikacji Eleven Sports. Welcome Smart Pack oferuje różnego rodzaju promocje dedykowane użytkownikom Samsung Smart TV, między innymi dostępy do wybranych aplikacji filmowych.


Źródło: Samsung

Tagi: , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.