Roxio Toast 16

Radek Nimal - Tuesday, 25 July 2017, 13:11

Oprogramowanie Roxio Toast 16 dla komputerów Apple Mac właśnie pojawiło się w ofercie Corela.
Roxio, producent oprogramowania należący do Corela, wprowadził nową wersję aplikacji Toast 16 Titanium i Toast 16 Pro dla komputerów Apple Mac. Najważniejszą zmianą jest dodanie nowej funkcjonalności MultiCam Capture i wynikające z tego przekonstruowanie interfejsu oprogramowania.


Toast pozwala na przechwytywanie video z kamery i dźwięku z mikrofonu, synchronizację i nakładanie efektów. Wykorzystując ujęcia z wielu ujęć, kątów patrzenia można tworzyć kreatywne montaże, w tym umieszczanie obrazu w obrazie pokazującym ten sam moment z różnych kamer.


Oprócz tego rozbudowano FotoMagic 5, dodano opcje współdzielenia wyników pracy przez WinZip Mac 6, dodano nowy plugin Blu-Ray i ponad 80 nowych tematów. Oprogramowanie COREL Painter Essentials oraz AfterShot 3 jest teraz dodawane do Toast 16 Pro.


Aplikacja jest już dostępna do pobrania w cenie 99,99 USD za wersję Toast 16 Titanium. Za Toast 16 Pro trzeba zapłacić 149,99 USD. Chcąc posiadać wersję pudełkową trzeba poczekać do września.


Źródło: Roxio

Tagi: , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.