Rimage Producer V

Radek Nimal - Sunday, 31 December 2017, 17:14

Rimage Corporation, światowy lider w dziedzinie publikacji nośników optycznych, przedstawił nową generację linii produkcyjnej serii Producer V. Seria Producer to najpotężniejsza linia systemów do publikacji płyt od Rimage, zaprojektowana do pracy ciągłej 24/7. Dzięki robotyce przemysłowej, bezpośredniemu drukowaniu i profesjonalnym technikom nagrywania, Producer V spełnia najtrudniejsze na świecie wymagania dotyczące płyt CD, DVD i Blu-ray Disc.
Równocześnie Rimage wprowadza nową drukarkę Everest Encore dla linii Producer V, która oferuje trwałe nadruki w żywych kolorach z termicznym drukowaniem retransferowym. Drukarka Everest Encore wyposażona jest w wyjmowalne tacki retransferowe.

Rimage Producer V to najlepszy w swojej klasie system, który łączy w sobie wytrzymałość i znakomitą jakość drukarki termicznej. Jest to idealny pakiet dla klientów, którzy wymagają zarówno najwyższej wydajności, jak i dużych możliwości produkcyjnych – firm reklamowych lub działów PR dużych korporacji. Dodatkowe funkcje obejmują:


  • Komponenty robotyki klasy przemysłowej

  • Filtrowany system przepływu powietrza

  • Cztery szybko działające, wymienialne z przodu rejestratory i przednie kieszenie na dyski twarde

  • Karuzela z 400 dyskami i pojemnik zewnętrzny obsługujący cztery różne typy multimediów

  • Zamykane drzwi, cyfrowy wyświetlacz

  • Rimage Software Suite 9.4 – najnowszy pakiet oprogramowania automatyzujący publikację płyt

  • Wbudowany komputer w modelu V 8300N


Źródło: Rimage

Tagi: , , , , , , , ,

Komentarze są wyłączone

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie netykiety przy dodawaniu komentarzy. Redakcja CDRinfo.pl nie odpowiada za treść komentarzy, które publikują użytkownicy. Aby zmienic swoj avatar zarejestruj sie w serwisie www.gravatar.com.